העיצוב

כתר הרימון הוא מרכז האירועים הגדול בישראל לקהל הדתי. למרות גודלו של האולם והצלחתו במהלך שנים של פעילות, אנו מודדים את הצלחותינו ביכולת לספק לכל לקוח בנפרד את אולם האירועים שהוא מדמיין. כזה, שיעניק לאירוע שלו את הערך המוסף של יצירתיות. אנחנו רוצים שהאורחים שיצאו מהאירוע שלכם, יאמרו לכם שאומנים עיצבו את האירוע בצורה מושלמת.

האולמות: עיצובם של האולמות שבו: כתר הרימון וניצת הרימון, נקבע על פי אופיו של האירוע. הכיסאות מולבשים בכיסויים המשנים בכל אירוע את מראם לחלוטין, יש לנו מגוון עצום של מפות שולחן בצבעים מגוונים, התאורה משתנה על פי בחירתו של הלקוח וזרי הפרחים מותאמים בצבעם לצבעי השולחנות והכיסאות - כל אלה יוצרים שלמות ויזואלית המענגת את הסועד שבא להתארח באירוע אותו אתם מפיקים.

השולחנות: גודלם של האולמות שלנו, מאפשר ליצור חציצה מושלמת ביניהם או לחבר אותם יחד. בשתי האופציות, ניתן להעמיד את השולחנות והכיסאות בכל דרך שנראית ללקוח: בקבוצות של 4-10, בשורה אופקית או בטור אנכי... בצורה של ר', ח', או בכל דרך אחרת שתמצאו לנכון. מפות השולחן נבחרות בהתאמה מושלמת לצבעי כיסויי הכיסאות וצבעי סידורי הפרחים המעטרים את השולחנות.

קבלת פנים: הלקוח יכול לבחור לבצע את קבלת הפנים במתחם המקורה, המעוטר באדניות ובפרחים או בגן הטרופי המדהים של האולם.

חופה: תהליך העיצוב לוקח בחשבון את בחירתם של החתן והכלה להעמיד את החופה באזור מקורה או פתוח. בשני המקרים יזכו השניים לחופה מלכותית שמטרתה להעניק לחתן ולכלה את התחושה שהם נסיך ונסיכה המובלים אל כסאות מלכותם. הכול מתבצע במטרה לשמח את לב החתן והכלה ביום שמחתם.

תאורה: אנו גאים להעניק לחוגגים באולם כתר הרימון, מגוון עצום של משחקי תאורה. צבע התאורה משתלב עם צבעי השולחנות וסידורי הפרחים, וכל אלה יחד, יוצרים תחושה של כניסה לארמון מהאגדות, בעיצוב של מעצב התאורה מהטובים בשוק התאורה.